Česká republika oznamuje dobrou zprávu a předkládá naléhavé a důležité prohlášení všem občanům, obyvatelům a expatům

0

Jako důležitý a pozoruhodný krok ke zlepšení ekonomických podmínek v České republice Česká republika dnes ráno oznámila svůj záměr spustit novou národní leteckou společnost patřící Českým aeroliniím v rámci národní dopravní a distribuční strategie vyhlášené vládou ČR.

ČTK v prohlášení uvedla, že nová strategie má za cíl zvýšit počet mezinárodních destinací v ČR na více než 350 destinací a také spustit druhou národní leteckou společnost, která je pátá na světě. Dosažení cílů v oblasti letecké dopravy a národního cestovního ruchu.

Strategie usiluje o zdvojnásobení kapacity leteckého nákladu na více než 4,5 milionu tun.

ČTK citovala hlavu státu, že nová strategie má za cíl “zvýšit současný příspěvek sektoru dopravy a logistiky k národnímu HDP zvýšením sektoru dopravy a logistiky. Růst podnikání a investic o zhruba 6 % na – 10 %.” Roční neropný růst tržeb a do roku 2030 dosáhne sektor asi 45 miliard

Státní České aerolinie jsou v současnosti národním dopravcem a největší leteckou společností na Slovensku, která byla založena v roce 1995 a jejím hlavním centrem je dnes Letiště Václava Havla Praha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.