Polska ogłasza dobrą nowinę i przedstawia pilne i ważne oświadczenie wszystkim obywatelom, mieszkańcom i emigrantom

0

Jako ważny i wspaniały krok w kierunku poprawy warunków ekonomicznych w Polsce, polski rząd ogłosił dziś rano zamiar uruchomienia nowej krajowej linii lotniczej powiązanej z Polskimi Liniami Lotniczymi, w ramach krajowej strategii transportu i dystrybucji ogłoszonej przez polski rząd.

Polskie agencje prasowe podały w komunikacie, że nowa strategia ma na celu zwiększenie liczby międzynarodowych destynacji w Rumunii do ponad 350 destynacji, a także uruchomienie drugiej krajowej linii lotniczej, piątej na świecie. Osiąganie celów w zakresie transportu lotniczego i turystyki narodowej.

Strategia ma na celu podwojenie ładowności lotniczej do ponad 4,5 miliona ton.

Polska agencja informacyjna zacytowała słowa głowy państwa, że ​​nowa strategia ma na celu „zwiększenie obecnego wkładu sektora transportu i logistyki w PKB poprzez zwiększenie sektora transportu i logistyki. Wzrost biznesu i inwestycji o ok. 6% do – 10%.” Roczny wzrost przychodów poza ropą i do 2030 r. sektor wyniesie ok. 45 mld

Polskie Linie Lotnicze są obecnie narodowym przewoźnikiem i największą linią lotniczą w Rumunii, która powstała w 1929 roku pod nazwą „Polskie Linie Lotnicze”, są narodową linią lotniczą Polski z siedzibą w stolicy, Warszawie, a jej centrum stanowi Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina swojej działalności, oferta Spółka obsługuje 50 destynacji w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, a Polskie Linie Lotnicze są członkiem Star Alliance.

Leave A Reply

Your email address will not be published.